Profesjonalna obsługa lettershop'u

Kompleksowe zarządzanie mailingami. Od bazy danych poprzez personalizację, produkcję, kopertowanie aż po dostarczenie do klienta docelowego. Wizualizujemy, realizujemy, doradzamy.

Doradztwo

Udzielamy kompleksowych porad w planowaniu i produkcji mailingów z dostosowaniem do wymagań klienta.

Z pasją obsługujemy nie szablonowe pomysły klientów oraz nadajemy Państwa wizjom kształt i przenosimy je na papier w formie mailingu.

Pomożemy Państwu w optymalizacji kosztów produkcji zachowując jednocześnie wysoką jakość.

IT i bazy danych

Wysokiej klasy specjaliści z naszego działu IT w pełni zadbają od strony technicznej o opiekę nad Państwa projektem przygotowując i prowadząc takie działania jak: administracja, czyszczenie, standaryzacja i optymalizacja baz danych.

Pomogą również w projektowaniu procesów wydruków masowych, programów lojalnościowych, korespondencji marketingowej, personalizacji kart magnetycznych.

Takie zabiegi pozwalają nam na optymalizację pocztową i przygotowanie dokumentów nadawczych dla większości europejskich operatorów pocztowych, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów wysyłki do wielu krajów.

Druk i personalizacja

W ramach naszych usług oferujemy Państwu druk wszelkich materiałów reklamowych m.in:

¤ ulotki
¤ broszury
¤ katalogi
¤ selfmailery
¤ koperty
¤ karty

na różnych gramaturach papieru i w różnych formatach.

Nasze możliwości techniczne pozwalają nam na personalizację czarną i kolorową, simplex i duplex, na papierach o gramaturach od 60 g do aż 280 g.

Mamy doświadczenie zarówno w wykonywaniu płytkiej personalizacji, czyli personalizowaniu pola adresowego, jak i w personalizacji głębokiej, umieszczanej na wielu stronach mailingu, pozwalającej nanieść dowolne dane na różnych elementach pakietu.

Finishing

Dysponujemy zapleczem maszynowym, który umożliwia nam wykonanie wielu rodzajów falcu, nanoszenie big i perforacji a także maszynowe nanoszenie etykiet samoprzylepnych o dowolnym kształcie.

Możemy również oferować elementy z tłoczeniami, czy kaszerowane folią, które w znaczny sposób przykują uwagę klienta do mailingu.

Kopertowanie

Specjalne maszyny kopertujące, na których możemy zakopertować nawet do 8 elementów, umożliwiają nam sprostanie szeregu wyzwań stawianych przez klientów.

Posiadamy w naszym parku maszyny wyposażone w kamery do czytania kodów, przez co możemy z powodzeniem kopertować mailingi, w których nawet kilka elementów jest personalizowanych.

Formaty kopert do jakich przystosowane są nasze maszyny, to od C6 do C4 włącznie.

Konfekcjonowanie

Naszym klientom możemy również zaproponować nasze usługi związane z fulfilmentem i konfekcjonowaniem. Dotychczas wykonaliśmy już wiele projektów, które uwzględniały ręczne nanoszenie kart klienta / lojalnościowych, insertowanie gadżetów reklamowych i upominków dla klientów, naklejanie etykiet i post it na niestandardowe elementy mailingu.

Konfekcjonujemy także kalendarze do kopert, katalogi do worków z paskiem samoprzylepnym, jak i całe mailingi do kopert bąbelkowych czy pudełek.

Mamy również doświadczenie w insertowaniu płyt CD do wszelkiego rodzaju opakowań.

Perfectmail

Firma specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju materiałów reklamowych, personalizacji, kopertowaniu oraz innych usługach lettershopowych. Oferujemy kompleksową obsługę kampanii direct mailingu od przyjęcia danych aż po dostarczenie do skrzynek pocztowych odbiorców. Pomagamy w realizacji projektów oraz optymalizacji kosztów. Wieloletnie doświadczenie w tej branży gwarantuje wysoką jakość produktów, terminowość oraz 100% zadowolonych klientów.

Współpraca

Cieszymy się długoletnią współpracą z:
Skontaktuj się z nami:
Zostaw nam wiadomość: